Akademia Cafe

Tel. +48 517-442-354
ul. Andersa 22
43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku 13:00 – 20:00
Soboty i niedziele 10:00-19:00

Formularz kontaktowy

Wypełniając Formularz Kontaktowy oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zapytania. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy ul. Generała Andersa 22 43-100 Tychy . Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz na podstawie stosownych umów dostawcom usług IT. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy oraz w określonych przypadkach do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza.
Dane kontaktowe administratora danych:
Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy ul. Generała Andersa 22, 43-100 Tychy
sekretariat@akademiagkstychy.pl