W dniu 16. kwietnia 2016 r. po blisko 2 latach przygotowań, oszczędzania i zbierania środków oraz 5 tygodniach remontu i wyposażania, otwarliśmy naszą klubową kawiarnię Akademia Cafe.

Naszym marzeniem jest, aby Akademia Cafe, tętniła życiem przez 7 dni w tygodniu, służyła społeczności klubu i mieszkańcom miasta. W kawiarni odbywają się cotygodniowe spotkania trenerów, imprezy urodzinowe oraz spotkania biznesowe. Akademia Cafe, jako jedna z nielicznych w naszym mieście może poszczycić się legalną emisją wszystkich wydarzeń sportowych emitowanych na platformie NC+.

To dla Was tworzymy to miejsce, a bez Was nie będzie ono tętniło życiem. Zapraszamy więc do częstego odwiedzania naszej wspólnej kawiarni. Pierwszej sportowej kawiarni dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych w naszym mieście.

Całkowity dochód z kawiarni przeznaczony na działalność statutową klubu!

MG_3555

Jesteśmy również jedynym operatorem kawiarni prowadzonej przez klub sportowy. Cieszymy się, że pracując dla Was i tworząc wspólnie to ciekawe na mapie Tychów miejsce, całkowity dochód przekazywać będziemy na działania sportowe klubu m.in. zakup i doposażenie w sprzęt sportowy ośrodków treningowych, dofinansowanie udziału w obozach, organizowanie turniejów, festynów i rozgrywek dla naszych zawodników oraz wiele innych związanych z podnoszeniem jakości szkolenia w Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy.